[مدیریت سایت]
چرا زنبور اس ام اس؟
در ابتدا از شما کاربر گرامی از بابت اینکه این وب سایت را به عنوان یکی از پنل های پیامکی منتخب خود قرار داده اید، قدردانی می کنیم.
اما برسیم به این موضوع که چرا باید زنبور اس ام اس را برای کارهای پیامکی خود برگزینیم؟
این روزها سامانه های پیامکی زیادی در سطح اینترنت دیده می شود که دارای امکانات و تعرفه های گوناگونی هستند. پس انتخاب یک پنل پیامکی مناسب و باکیفیت کار نسبتاً دشواری است. اما ما ادعا می کنیم که امکانات و تعرفه هایی را به شما ارائه می دهیم، که در نوع خود بی نظیر باشد. عقیده ما بر این است که کاربران فقط نباید ارزان بودن پنل ها را به عنوان مبنای انتخاب خود قرار دهند، بلکه مهمترین مسئله در انتخاب یک پنل مناسب، مقایسه ترکیبی قیمت و امکانات پنل و کیفیت ارسال ها و دریافت هاست. به علاوه اینکه اگر پنل به غیر از امور پیامکی، دیگر امکانات نظیر فکس، تلفن گویا، پیامک صوتی و ... را ارائه دهند، در اولویت انتخاب خواهند بود چرا که کاربر با یک تیر می تواند چند نشان را بزند. ما در زنبور اس ام اس همه این امکانات را در کنار یکدیگر برای شما عزیزان فراهم کردیم. بنابراین بستری ویژه از امکاناتی نظیر پشتیبانی 24 ساعته، گارنتی کامل پنل و گفتگوی آنلاین را برای رضایت شما فراهم نمودیم.
به طور ساده باید خدمتتان عرض کنیم که تیم وب سایت زنبور اس ام اس با بهره گیری از بهترین نیروی انسانی متخصصِ مرتبط با فناوری اطلاعات، بستری ایمن و زیبا همراه با بیشترین امکانات را برای امور پیامکی کاربران به همراه دیگر امکانات جانبی فراهم آورده است. اصول و عقیده ما بر این استوار است که بتوانیم بهترین و شایسته ترین خدمات را به کاربرانمان ارائه نماییم. بنابراین رضایت کاربران و مشتریانمان به عنوان یک اصل برای تیم زنبور اس ام اس، مطرح است.


پشتیبانی 24 ساعته:
منظور از پشتیبانی 24 ساعته این است که شما وقتی در سامانه پیامکی ما حضور دارید و در هر جایی از سامانه پیامکی خود به مشکلی و یا سوالی برخورد کرده اید، می توانید از بخش ویژه ای که به نام پشتیبانی (تیکت) در داخل سامانه تعبیه شده است، اقدام به طرح سوال و یا مشکلات خود نمایید و در کمترین زمان ممکن، پاسخ خود را دریافت نمایید.
 
گارانتی واقعی پنل:
 
در خصوص گارانتی واقعی هم باید خدمتتان عرض کنیم که در صورت خرید یکی از پنل های کاربری و یا نمایندگی، پنل شما به مدت 1 ماه تحت گارانتی زنبور اس ام اس خواهد و در صورتی که شما کاربر عزیز رضایتی در استفاده از پنل پیامکی مان نداشته اید، هزینه پرداختی شما با کسر وجوهی که برای ارسال پیامک ها مصرف شده است و همچنین کسر هزینه ی خط اختصاصی، به شما به صورت تمام و کمال پرداخت خواهد شد.

 گفتگوی آنلاین:
بخش گفتگوی آنلاین را هم در وب سایت اصلی زنبور اس ام اس قرار داده ایم و سعی ما بر این است تا بیشترین ساعات از شبانه روز را به صورت آنلاین در خدمت شما عزیزان جهت راهنمایی و حل مشکلاتتان باشیم.
نام کاربری : *
گذرواژه : *

ورود به پنل   ثبت نام


خبرنامه پیامکی

شماره همراه:
نام و نام خانوادگی:
ایمیل:

مشتریان

شرکت فناوری داده موج فکر
شرکت فناوری داده موج فکر

شرکت داده گستر سپهر البرز
شرکت داده گستر سپهر البرز


طراحی و پشتیبانی موج فکر